Katy Perry i Nicki Minaj razem (posłuchaj singla “Swish Swish”)

Katy Perry i Nicki Minaj razem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Katy Perry zaangażowała do współpracy przy nowej płycie raperkę, Nicki Minaj.

Efektem kooperacji pań jest piosenka “Swish Swish”. Kawałka o klubowym potencjale można posłuchać poniżej.

To już trzeci utwór z nadchodzącego albumu piosenkarki i trzeci z udziałem gościa. W “Chained to the Rhythm” gwiazdę wsparł Skip Marley, a w “Bon Appétit” Migos. Wszystkie wymienione numery trafią na longplay “Witness”, który ukaże się 9 czerwca.

Katy Perry zasłynęła przebojem “I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak “California Gurls”, “Teenage Dream”, “The One That Got Away” czy “Roar” i “Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Na razie dyskografię gwiazdy zamyka longplay “Prism” z października 2013 roku. Artystka zasiądzie w jury nowego sezonu talent show “American Idol”.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”. Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | pitchfork
PODZIEL SIĘ