Ariana Grande: Wybuch na koncercie! Są ofiary śmiertelne! (WIDEO)

Ariana Grande: Wybuch na koncercie! Są ofiary śmiertelne!

Brytyjska policja potwierdza, podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze doszło do wybuchu. 19 osób zginęło, ponad 50 osób zostało rannych!

W poniedziałek wieczorem pojawiła się informacja, że podczas koncertu Ariany Grande doszło do „dwóch eksplozji”. Policja z Manchesteru poinformowała na Twitterze, że podjęła interwencję w związku z „poważnym incydentem”, do którego doszło na koncercie.

Serwis Billboard potwierdził, że wokalistka Ariana Grande nie została poszkodowana. Do zdarzenia miało dojść pod koniec koncertu.

Na widowni było ponad 20 tysięcy osób, w tym małe dzieci. Zamknięto ulice oraz wszystkie linie metra. Świadkowie: wszyscy biegali i wpadali na siebie i tratowali się! Policja prosi mieszkańców o pozostanie w domach. Na stadionie są policyjni pirotechnicy.

Zdarzenie traktowane jest jako atak terrorystyczny!

– Ariana Grande zeszła ze sceny, światła się zapaliły i wszyscy zaczęli się zbierać do wyjścia. Nagle usłyszeliśmy eksplozję i wtedy zaczęliśmy uciekać. Widziałam mnóstwo dzieci bez rodziców, wszystkie krzyczały, nikt nie potrafił im w tamtej chwili pomóc – relacjonował świadek.

Brytyjska policja potwierdza: 19 osób zginęło, a ponad 50 osób zostało ciężko rannych.

https://twitter.com/TEN_GOP/status/866809417496494082

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!