Chillove prezentuje nowy teledysk do singla “Gra. My. Wy.”

Duet Chillove powraca z premierowym singlem pt. “Gra. My. Wy.”. Do piosenki powstał teledysk, który możecie już oglądać na MUZOTAKT.pl

Chillove prezentuje nowy teledysk do singla "Gra. My. Wy."
Chillove “Gra. My. Wy.” / fot. Anna Zielińska

Duet Chillove prezentuje nowy singiel zatytułowany “Gra. My. Wy.”.

– Jest on dość nietypowy, bo do tej pory skrzętnie łączyliśmy wiele trendów, a tym razem zdecydowaliśmy się na dość kanciastą aranżację – opowiada Waldemar Maszyński.

Przypomnijmy, Chillove to duet stworzony przez Annę Szul i Waldemara Maszyńskiego, którzy jesienią 2016 roku wydali swój debiutancki album pt. „29/9” nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Album promował singiel wraz z teledyskiem do piosenki „My Eyes” oraz „Nocnopulsuje”.

Jesienią 2016 roku zespół rozpoczęło aktywną działalność koncertową. Ich utwory z płyty “29/9” były i są grane przez wiele stacji radiowych: Trójka, Czwórka, Radio Luz, Radio Ram, Radio Białystok, Radio Kraków, Radio Łódź. Obecnie pracują nad kolejną płytą, której premiera planowana jest na jesień b.r., a singiel “Gra. My. Wy.” jest zapowiedzią tego wydawnictwa.

– Nasza nowa płyta na pewno będzie elektroniczna i pod włos. Miejmy nadzieję, że będzie również interesująca dla publiczności – mówi wokalistka Anna Szul.

ZOBACZ TELEDYSK
GRA. MY. WY.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!