Hurts na dwóch koncertach w Polsce (Poznań, Warszawa)

Hurts
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Uwielbiana w Polsce synthpopowa grupa Hurts ponownie odwiedzi nasz kraj. Koncerty odbędą się 19 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP) i 21 listopada w Warszawie (Torwar).

W tym roku mija już siedem lat od kiedy Europę opanował hit “Wonderful Life” z debiutanckiej płyty Hurts pt. “Happiness”. Od tego czasu stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku.

Ich kolejne przeboje “Stay”, “Better Then Love”, “Some Kind Of Heaven” czy “Lights” podbiły listy przebojów w większości krajów Europy, w Polsce przynosząc im platynowe i złote płyty.

W samym 2016 roku Hurts sprzedali ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej dochodowych zespołów brytyjskich ostatniej dekady.

Zapowiadaną na 28 września płytę “Desire” promuje singel “Beautiful Ones”, któremu towarzyszy przejmujący i prowokujący klip. Wywołujący skrajne emocje obraz jest hołdem dla indywidualności – nie brak w nim skrajnych emocji, od nienawiści, miłości, brutalności po piękno.

W październiku zespół wyruszy w swoją największą dotychczasową trasę koncertową obejmującą w 10 tygodni prawie 30 występów.

Bilety na koncerty w Polsce trafią do sprzedaży 2 czerwca.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!