Ariana Grande z największymi gwiazdami na dobroczynnym koncercie w Manchesterze

Ariana Grande
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Zgodnie z obietnicą, Ariana Grande wróci do Manchesteru i da charytatywny koncert. Amerykanka nie przyjedzie sama. Towarzyszyć jej będą Katy Perry, Coldplay czy Take That.

Show Ariana Grande pod hasłem One Love Manchester odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca. Dochód z występu, który odbędzie się na stadionie Old Trafford, przekazany zostanie poszkodowanym w wyniku niedawnego ataku terrorystycznego.

Udział w wielkiej dobroczynnej imprezie potwierdzili także Justin Bieber, Katy Perry, Coldplay, Miley Cyrus, Take That, Usher, Pharrell Williams i Niall Horan.

Plakat promujący koncert można znaleźć poniżej.

Przypomnijmy, że artystka odwołała najbliższe występy, w tym dwa planowane w Łodzi.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!