Ariana Grande zrobiła tatuaż z symbolem Manchesteru

Ariana Grande oraz jej ekipa dołączyła do licznego grona Brytyjczyków, którzy zrobili sobie tatuaż, aby uczcić ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze.

Tuż po dobroczynnym koncercie One Love Manchester, który odbył się w minioną niedzielę, Ariana Grande i jej współpracownicy zrobili sobie tatuaże pszczoły.

Pszczoła jest bowiem symbolem Manchesteru od XVIII wieku, od czasu Rewolucji Przemysłowej. Na backstage’u podobno czekał na gwiazdę i jej ekipę tatuator.

Podczas charytatywnego koncertu na stadionie Old Trafford, do Ariany Grande dołączyli Take That z Robbiem Williamsem, Pharrell Williams, Miley Cyrus, Little Mix, The Black Eyed Peas, Mac Miller, Katy Perry, Justin Bieber, Coldplay oraz Liam Gallagher.

Pod koniec show, większość wykonawców dołączyła do Ariany, by wykonać jej przebój „One Last Time”. Na sam finał, nie ukrywając wzruszenia, Amerykanka wykonała cover „Somewhere over the Rainbow”.

W międzyczasie zaprezentowano krótkie komunikaty nagrane przez rozmaitych artystów, którzy wyrazili swoje wsparcie dla Manchesteru. Byli wśród nich Bastille, Demi Lovato, Jennifer Hudson, Blossoms, Chance The Rapper, The Chainsmokers, Kings of Leon, Rita Ora, Sam Smith, Twenty One Pilots i sir Paul McCartney.

Dochód z imprezy przeznaczono na pomoc poszkodowanym w wyniku zamachu, do którego doszło po występie Ariany Grande w Manchester Arenie.

Przypomnijmy, że 22 maja po występie Ariany Grande w Manchester Arenie doszło do ataku terrorystycznego. W wyniku zamachu, zginęły 22 osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych. Wokalistka wróciła do miasta, by wesprzeć poszkodowanych.

Ariana Grande zrobiła tatuaż z symbolem Manchesteru

Przeczytaj również: Liam Gallagher ostro o bracie, który nie zaśpiewał dla Manchesteru

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!