BadBadNotGood jesienią w Warszawie

BadBadNotGood
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jazzowo-hiphopowa formacja BadBadNotGood odwiedzi nasz kraj i 10 listopada zagra w warszawskim Palladium.

BadBadNotGood to czwórka pochodzących z Toronto absolwentów akademii jazzowej, którzy w wyjątkowy dla siebie sposób tworzą muzykę na pograniczu jazzu, hip-hopu i elektroniki.

W skład zespołu wchodzą Matthew Tavares (klawisze), Chester Hansen (bas), Alexander Sowinski (perkusista) i Leland Whitty (saksofon).

Połączenie poważnego, muzycznego wykształcenia z luźnym uwielbieniem hip-hopu przerodziło się w międzynarodowy sukces grupy.

BadBadNotGood ściśle współpracują z czołówką gwiazd hip-hopu i elektroniki – na nagraniach usłyszeć można gości takich jak m.in. Mick Jenkins, KAYTRANDA, Tyler The Creator czy Frank Ocean. Ubiegłoroczny album “IV”, który promował singiel “Time Moves Slow”, choć zdecydowanie mniej spontaniczny niż poprzednie wydania grupy, został wysoko oceniony przez alternatywne muzyczne media i przysporzył muzykom kolejnych fanów.

Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Beata Kozidrak na 30-tych urodzinach De Mono (ZDJĘCIA)

Obecnie zespół pojawił się na najnowszej kompilacji “Late Night Tales”, którego premiera zaplanowana jest na lipiec. Do tej pory ujawniony został cover “To You”, który spotkał się z fantastycznym przyjęciem publiczności.

Bilety na listopadowy koncert są już dostępne w stałych punktach sprzedaży.

R E K L A M A » zespoły weselne