Soundtrack “Stranger Things” na kasecie magnetofonowej

Stranger Things
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kasety ewidentnie wracają do łask. Niedawno ogłoszono, że soundtrack do “Strażników galaktyki vol. 2” ukaże się właśnie na kasecie. Teraz to samo czeka muzykę z serialu “Stranger Things”.

Przypomnijmy, że za muzykę do produkcji Netfliksa odpowiadają Michael Stein i Kyle Dixon z zespołu S U R V I V E. Ścieżka muzyczna, przyjęta równie dobrze co cykl, doczeka się wersji na kasecie.

Będzie to czerwona kaseta w opakowaniu przypominającym kasetę VHS. Jak to wygląda, można sprawdzić już na naszej stronie. Taki skarb będzie można nabyć od 14 lipca. Jest jednak jeden haczyk, sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie przez Urban Outfitters.

Niedawno zakończono prace nad drugim sezonem “Stranger Things”. Akcja będzie rozgrywać się blisko rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Ponownie znajdziemy się w miasteczku Hawksins, w stanie Indiana.

Will (Noah Schnapp) wraca do kolegów i rodziny, ale cierpi na coś podobnego do zespołu stresu posturazowego. Mama Willa – Joyce (Winona Ryder) – stara się ustabilizować swoje życie i zaczyna spotykać się z dawnym kolegą z klasy Bobem (Sean Astin znany z “Goonies”).

Przeczytaj również: Selena Gomez w prześwitującej sukience na randce z The Weeknd! Pokazała…

Cykl trafi na platformę Netflix w Halloween 2017 roku, czyli 31 października. Muzyką ponownie zajmują się Michael Stein i Kyle Dixon.

"Stranger Things"
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

R E K L A M A » zespoły weselne