Patrycja Markowska – Krótka płyta o miłości

Patrycja Markowska
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Po 4 latach od ostatniej studyjnej płyty „Alter Ego” oraz dwa lata od koncertowego albumu „Na Żywo”, Patrycja Markowska powraca z nowym przebojowym wydawnictwem zatytułowanym „Krótka płyta o miłości”.

To 11 premierowych piosenek, a wśród nich duety z czterema wyjątkowymi artystami: Markiem Dyjakiem, Grzegorzem Skawińskim, Leszkiem Możdżerem oraz Ray’em Wilson’em.

„Ta płyta to moje kolejne spełnione marzenie. Pracowało przy niej wielu świetnych muzyków. Był śmiech, krew, pot i łzy, ale po 24 miesiącach pracy już jest i cieszę się z niej tak, jak cieszyłam się z debiutanckiego albumu” – tak o płycie mówi Patrycja.

“Krótka płyta o miłości”- 11 wyznań, refleksji i doświadczeń zamkniętych w 11 premierowych utworach. Ponadto 2 dodatkowe utwory, które już znamy, czyli przebojowa „Nawigacja”, tym razem w wersji akustycznej oraz nagrany z zespołem Pectus utwór „Między słowami”.

„Wszystkich, którzy kochają, kochali lub czekają na miłość, serdecznie zapraszam do wysłuchania mojego nowego albumu” – Patrycja Markowska.

Tracklista:

1.Adieu Monsieur
2.Nie Potrzeba Mi Nic Więcej
3.Lalka
4.Kochaina
5.Czy Przyjdzie Wiosna
6.Byś Spojrzał Na Mnie
7.Leć
8.Bezustannie
9.Za Nas Dwoje
10.Zanim
11.Wyznanie
12.Nawigacja
13.Między Słowami

Wydawca: Warner Music Poland
Data premiery: 02.06.2017


Przeczytaj również: Ray Wilson: Nowy album live jeszcze w tym miesiącu! (WIDEO)

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!