Lady Gaga w nowym sezonie “American Horror Story”

Lady Gaga w nowym sezonie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lady Gaga podobno wraca do nowego sezonu “American Horror Story”.

Jak podaje magazyn “Vogue”, Lady Gaga pojawi się w siódmej odsłonie antologicznego cyklu Ryana Murphy’ego. Rola gwiazdy nie została jednak ujawniona.

Najnowsza część nawiązywać będzie do ostatniej kampanii i rywalizacji między Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Twórca cyklu, Ryan Murphy, uściślił jednak, że na ekranie nie zobaczymy kandydatów Republikanów i Demokratów.

– Opowieści w “American Horror Story” zawsze były alegoriami – wyjaśnił. – Nie zobaczycie Trumpa i Clinton jako bohaterów cyklu.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że w serialu zagrają Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Adina Porter, Billy Eichner i Leslie Grossman.

Premiera planowana jest na jesień. Zdjęcie już trwają.


Przeczytaj również: Nabiha: Premiera najnowszej EP-ki charyzmatycznej wokalistki „I O U”

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to “Bad Romance”, “Telephone”, “Alejandro”, “Just Dance” czy “Poker Face”. Jej ostatni album, “Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie “A Star Is Born”, nowej wersji “Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.

Lady Gaga w “American Horror Story”

https://www.youtube.com/watch?v=M2exox_R3Ek

R E K L A M A » zespoły weselne