MUZOTAKTNEWSYGwiazdyPrzemysł muzyczny prawie zabił lidera Passion Pit

Przemysł muzyczny prawie zabił lidera Passion Pit
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Michael Angelakos stojący za projektem Passion Pit sprecyzował swe muzyczne plany i doniesienia o zawieszeniu działalności.

Lider Passion Pit podkreślił, że nie kończy z muzyką, ale serdecznie dość ma muzycznej branży.

REKLAMA

– Dopóki nie będzie to zdrowsze środowisko, które pozwoli nam być adwokatami naszych spraw, autorami, producentami, wykonawcami, po prostu nie mogę dalej tworzyć muzyki – napisał na Twitterze.

Angelakos dodał, że nie będzie już komercyjnym artystą, zależnym od wymogów branży muzycznej.

– Nie mogę działać w takiej przestrzeni, w takim przemyśle, który funkcjonuje na takich zasadach i tak traktuje ludzi – tłumaczył muzyk Passion Pit.

Materiały promocyjne partnera

Muzyk wyjaśnił, że dotychczasowa praca wiele go kosztowała. – Niekończące się działania promocyjne, trasy niemal mnie zabiły – przyznał.

▸ Przeczytaj również: Niall Horan wystąpi w Polsce? Muzyk ogłosił trasę „Flicker Sessions 2017”

Niedawno Michael Angelakos zainaugurował działalność swojej firmy adwokackiej The Wishart Group. Przedsięwzięcie adresowane jest do muzyków. Firma zapewniać im będzie wsparcie prawne, edukacyjne i zdrowotne, w tym dotyczące kwestii zdrowia psychicznego.

Pochodzący z Cambridge w stanie Massachusetts (gdzie mieści się słynny uniwersytet Harvarda) Passion Pit proponuje mieszankę electropopu i indiepopu. Na koncie ma trzy płyty “Manners” (2009), “Gossamer” (2012) i “Kindred” (2015).

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA