Kuso: Zadziwiające trzy minuty filmu Flying Lotus (WIDEO)

Już po zwiastunach filmu “Kuso” autorstwa muzyka Flying Lotus, było wiadomo, że mamy do czynienia z co najmniej frapującym projektem. Teraz zaprezentowano pierwsze trzy minuty produkcji, które zadziwiają i szokują.

Wszechstronny artysta, który naprawdę nazywa się Steven Ellison i pochodzi z Los Angeles, napisał scenariusz i wyreżyserował dzieło Kuso będące mieszanką horroru i komedii. Jest też głównym autorem muzyki, chociaż na soundtracku pojawiają się również kompozycje Aphex Twina i Thundercata.

Akcja rozgrywa się po koszmarnym trzęsieniu ziemi, które dotknęło Los Angeles. Zaprezentowane trzy minuty gwarantują solidną dawkę surrealizmu i abstrakcji. Wideo znajduje się pod koniec artykułu.

W filmie występują między innymi George Clinton (Parliament, Funkadelic), Tim Heidecker, Hannibal Buress, Anders Holm, Iesha Coston, Mali Matsuda, Oumi Zumi i Regan Farquhar. Obraz już można oglądać w wybranych kinach w USA.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber odwołał trasę Purpose World Tour! Dlaczego?

Flying Lotus, znany również jako Captain Murphy, jest producentem i założycielem Brainfeeder. Wydawnictwem “1983” otworzył ścieżkę niemal nowemu gatunkowi muzycznemu, opierającemu się na elektronicznym, jazzowym hip-hopie. Jego ostatnia studyjna płyta to “You’re Dead!” z 2014 roku.

Kuso: Zadziwiające trzy minuty filmu Flying Lotus!

ZOBACZ ZWIASTUN
KUSO

R E K L A M A » zespoły weselne