Rihanna i Emmanuel Macron razem! Zobacz zdjęcia z Brigitte Macron

Rihanna Emmanuel Macron Brigitte Macron
fot. twitter Rihanna Diva © Wszelkie prawa zastrzeżone

Popularna piosenkarka Rihanna odbyła spotkanie z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem i jego żoną, Brigitte Macron. Co było tematem rozmów?

Rihanna spotkała się z prezydentem Francji i pierwszą damą! Tematem spotkania gwiazdy popu i polityka była edukacja dziewczyn.

Wokalistka jest ambasadorką Global Partnership for Education jak również założycielką Clara Lionel Foundation, nonprofitowej organizacji finansującej programy nauczania w biednych społecznościach na całym świecie.

– Dziękuję panu prezydentowi Macron i pierwszej damie za niesamowite spotkanie i pasję w temacie globalnej edukacji dziewczyn – napisała na Twitterze wyraźnie zadowolona Rihanna.

Rihanna spotkała się z Brigitte Macron i Emmanuel Macron!

Poniżej można zobaczyć krótką konferencję prasową z udziałem artystki.

https://twitter.com/tontonflingueu3/status/890271856485335043

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

Piosenkarka ostatnio coraz częściej zajęta jest karierą aktorską – niedawno zagrała w serialu “Bates Motel”, czekającym na premierę filmie “Ocean’s Eight” (kobiecej wersji “Ocean’s Eleven”) oraz w superprodukcji “Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, która 4 sierpnia trafi do naszych kin.

W obrazie science fiction Rihanna wciela się w artystkę imieniem Bubble. – To wielka gwiazda a dla mnie taką samą gwiazdą jest Rihanna – jest królową – mówi Francuz. – Od początku widziałem ją w tej roli. Kiedy zaczęliśmy castingi, powiedziałem, że jako Bubble chcę Rihannę.

eżyser nie kryje, że musiał przekonywać producentów, którzy bardzo sceptycznie podeszli do jego pomysłu. Ostatecznie, udało się namówić i producentów, i piosenkarkę, a współpraca od początku układała się bezproblemowo.

– Sam się bałem, że będzie Rihanna i tłum ludzi – przyznaje reżyser. – Ale już pierwszego dnia na planie, spojrzała na swoją ekipę i kazała się wszystkim wynosić.

Besson dodał, że była normalna i idealna w swej roli.

Obraz opowiada o tytułowym Valerianie (Dane DeHaan), agencie przemierzającym czas i przestrzeń. Towarzyszy mu piękna agentka Laureline (Cara Delevingne). Ich misją jest sprawdzenie, czy Syrte, jedna z tysiąca planet systemu, zagraża Ziemi. Okazuje się, że Syrte rządzona jest przez dekadenckich arystokratów, a ludzie przygotowują się do rewolucji.

W obsadzie znaleźli się także Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock, John Goodman i Rutger Hauer.

https://www.youtube.com/watch?v=Ji1vmSWU3S0

R E K L A M A » zespoły weselne