MUZOTAKTNEWSYGwiazdyThe Voice of Poland: Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona za protesty?

The Voice of Poland: Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona za protesty?
T

REKLAMA
REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan według informacji “Faktu” nie pojawi się w nowym sezonie “The Voice of Poland”. Aktorka była bardzo zaskoczona tymi doniesieniami.

Jak wiemy Barbara Kurdej-Szatan od lat związana jest z polską telewizją TVP. Aktorka nie tylko gra w serialu “M jak miłość”, ale też prowadzi dwa programy: “Kocham cię, Polsko” oraz “The Voice of Poland”.

REKLAMA

Jak donosi “Fakt”, Basia nie pojawi się w ósmej edycji programu “The Voice of Poland”, która jest jedną ze sztandarowych produkcji TVP. Wg Faktu The Voice of Poland 8 ma prowadzić tylko Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio jako jedyna gwiazda telewizji publicznej pojawiła się na protestach przeciwko trzem ustawom reformującym sądownictwo.

TVP nie zabiera głosu w tej sprawie. Sama Barbara Kurej-Szatan jest zaskoczona. Inne media donoszą, że chodzi o nowy serial pt. “W rytmie serca”, który będzie emitowany na antenie Polsatu.

Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP za protesty?

https://www.instagram.com/p/BWyCOS8j4OP/

– To są domysły gazety. Nic o tym nie wiem. Ze strony produkcji mam zakontraktowane terminy na “The Voice of Poland” oraz “Kocham cię, Polsko” – powiedziała nam aktorka.

Wszystko wskazuje na to, że już jesienią zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan w TVP!

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA