MUZOTAKTNEWSYFilmKylie Jenner ze swoim reality show na kanale E! (ZOBACZ ZWIASTUN)

Kylie Jenner ze swoim reality show na kanale E! (ZOBACZ ZWIASTUN)
K

REKLAMA
REKLAMA

W niedzielę 13 sierpnia Kylie Jenner zaprezentuje się widzom kanału E! w ośmioczęściowym reality show „Życie Kylie”, w którym zobaczymy, jak radzi sobie w sprawach zawodowych i życiu osobistym.

W programie poznamy przyjaciół, znajomych Kylie Jenner i przyjrzymy się, jak wygląda życie gwiazdy, którą na Instagramie śledzi ponad 96 milionów osób, i która w 2016 została wybrana przez magazyn „Time” jedną z najbardziej wpływowych nastolatek świata.

Jeszcze 10 lat temu, gdy kanał E! rozpoczynał emisję reality show „Z kamerą u Kardashianów”, nikt nie spodziewał się, że w ciągu dekady główną gwiazdą rodziny Kardashian zostanie najmłodsza i najbardziej niepozorna z sióstr.

REKLAMA

Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając niecałe 20 lat.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry – Najnowszy album „Witness” Numer 1 na liście Billboard!

O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium.

Spin-off reality show „Z kamerą u Kardashianów” będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, w 153 krajach i w 24 językach. „Życie Kylie” zostało wyprodukowane przez Bunim/Murray Productions i Ryan Seacrest Productions. Producentkami wykonawczymi są m.in sama Kylie Jenner oraz jej mama i managerka w jednym, Kris.

Kylie Jenner ze swoim reality show na kanale E! (ZOBACZ ZWIASTUN)

ZOBACZ ZWIASTUN
KYLIE JENNER – LIFE OF KYLIE

https://www.youtube.com/watch?v=CPYhHZPV5NE

R E K L A M A »
zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA