MUZOTAKTNEWSYFilmBruce Willis wymierza sprawiedliwość w Chicago (WIDEO)

Bruce Willis wymierza sprawiedliwość w Chicago (WIDEO)
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Bruce Willis w remake „Death Wish” (Życzenie śmierci). Niedługo po tym jak do sieci trafiły zdjęcia z filmu “Death Wish”, otrzymaliśmy pierwszy zwiastun produkcji z Bruce’em Willisem w roli głównej.

Bruce Willis w remake „Death Wish” (Życzenie śmierci). Pierwszy trailer już dostępny.

REKLAMA

Przypomnijmy, że obraz jest remakiem przeboju “Życzenie śmierci” z 1974 roku (na podstawie książki Briana Garfielda z 1972). Bohaterem tamtego filmu był nowojorski architekt Paul Kersey (Charles Bronson), który jest świadkiem okrutnego gwałtu i mordu żony i córki. Widząc bezradność policji, zdesperowany mężczyzna postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.

W nowym filmie w głównego bohatera wciela się Bruce Willis. Tym razem mściciel nie jest architektem, tylko chirurgiem. Jego żonę gra Elizabeth Shue, a córkę Camila Morrone. Tak, jak i w oryginale, punktem wyjścia będzie brutalny atak na kobiety, do którego dojdzie w ich domu. Zmianie ulegnie natomiast miejsce akcji: zamiast Nowego Jorku będzie to Chicago, gdzie w ostatnich latach doszło do wielu zabójstw. Akcja rozgrywa się współcześnie.

Materiały promocyjne partnera

– Nie zdołałem ich ochronić – mówi bohater grany przez Willisa. Trailer z przebojem AC/DC w tle można obejrzeć pod koniec artykułu.

Reżyserią zajął się Eli Roth. Scenariusz napisał Joe Carnahan. Roth przyznaje, że wśród jego inspiracji były m.in. takie produkcje, jak “Historia przemocy”, “Wschodnie obietnice” i “Sicario” oraz “Bez przebaczenia”.

Amerykańska premiera planowana jest na 22 listopada.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

ZOBACZ ZWIASTUN
DEATH WISH – BRUCE WILLIS

https://www.youtube.com/watch?v=Rwz2FqVF5EU

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA