Metallica i Billy Eichner śpiewają przebój “Diamonds” (Rihanna)

W sieci pojawiła się zapowiedź odcinka “Carpool Karaoke: The Series” z udziałem zespołu Metallica i komika oraz aktora, Billy’ego Eichnera.

Ze zwiastuna należy wywnioskować, że członkowie zespołu Metallica i Billy Eichner świetnie się bawili, kręcąc epizod. Fanów Metalliki może zaskoczyć wybór piosnek.

Panowie odśpiewali bowiem “Diamonds” (Rihanna), a także sięgnęli po hit z bajki Disneya. Ponadto zrobili sobie przerwę w przejażdżce, by wyskoczyć na zakupy do spożywczego. Epizod zostanie wyemitowany 15 sierpnia przez Apple Music.

“Carpool Karaoke” jest częścią talk show Jamesa Cordena, “The Late Late Show”. Idea jest prosta – James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Z uwagi na ogromną popularność programu, zdecydowano się na gwiazdorski spin-off “Carpool Karaoke: The Series”. W tej serii w każdym odcinku w roli gospodarza/szofera pojawi się inna sławna osoba.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak ma tremę przed występem w The Voice of Poland?!

Billy Eichner ostatnio wystąpił w komedii “Sąsiedzi 2”. Zapowiedział też udział w nowej wersji “Króla Lwa”.

W ciągu trwającej od 1981 roku kariery Metallica sprzedała 150 milionów płyt na całym świecie.

Metallica zagra w Polsce w ramach promocji wydanego w listopadzie 2016 roku albumu “Hardwired… To Self-Destruct”. Koncert odbędzie się 28 kwietnia 2018 w Tauron Arenie Kraków. Biletów już nie ma.

R E K L A M A » zespoły weselne