Skorup & JazBrothers – „Wolny ziomek”. Gościnnie Kuba Knap i Biak

Do sieci trafił klip zwiastujący nową płytę Skorupa (MC) & JazBrothers (producenci). W utworze i teledysku pojawiają się raperzy: Kuba Knap i Biak.

– Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup

– Z Kubą „przecięliśmy się” już kilka razy: czy to na jakimś koncercie, czy na płycie naszego wspólnego zioma, Łysonżiego Dżonsona. „Wolny ziomek” powstał przy okazji wizyty Kuby w naszym studio Chachapoya w Gliwicach – opowiada Skorup.

– Piękną ozdobą całego konceptu są dogrywki trąbki i gitary zaprzyjaźnionych z nami muzyków, kolejno: Jarka Spałka i Tomka „Serka” Krawczyka – dodaje.

Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa Filminati z Gliwic, rodzinnego miasta Skorupa, braci Jaz i Biaka. Mixem i masteringiem numeru zajął się DJ Eprom. „Wolny ziomek” jest już w sumie 2. odsłoną nowej płyty spod szyldu Skorup & JazBrothers. Następcę „Ludzi chmur” zapowiadał wcześniej singiel „Walet pik” z udziałem Dominiki Majewskiej.

Single zwiastujące nowe wydawnictwo Skorupa & JazBrothers dostępne są w najważniejszych serwisach streamingowych i sklepach z muzyką cyfrową.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

Utwór jako MP3 pobrać można m.in. ze strony: https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/skorup/1/phot/5?url=skorup.

ZOBACZ TELEDYSK
SKORUP & JAZBROTHERS FT. KUBA KNAP, BIAK – WOLNY ZIOMEK