Bruno Mars przekazuje milion dolarów na szczytny cel

Bruno Mars
Bruno Mars (fot. materiały prasowe) (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Bruno Mars przekazał pokaźną sumę na pomoc w walce z kryzysem wodnym we Flint.

Bruno Mars przekazuje milion dolarów na szczytny cel! Od 2014 roku miasto Flint w stanie Michigan zmaga się z problemem wody pitnej. W pewnym momencie stwierdzono obecność ołowiu w wodzie. Na skażoną wodę pitną wystawionych zostało od 6 do 12 tysięcy dzieci.

Podczas koncertu w Auburn Hills, w Michigan, wokalista ogłosił, że przekazuje milion dolarów na pomoc poszkodowanym w wyniku kryzysu.

– Ważne byśmy nie zapominali o naszych braciach i siostrach dotkniętych tą katastrofą – powiedział Bruno Mars ze sceny. – Jako ludzie, szczególnie Amerykanie, musimy się wspierać i zrobić wszystko, by podobna tragedia już nikogo nie dotknęła.

Bruno Mars na koncie ma 5 statuetek Grammy i ponad 100 milionów sprzedanych płyt. Zadebiutował w 2010 roku longplayem “Doo-Wops & Hooligans”. Druga płyta Amerykanina to “Unorthodox Jukebox” z grudnia 2012 roku.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

W listopadzie 2014 roku ukazał się utwór “Uptown Funk” Marka Ronsona z Marsem na wokalu. Jego najnowszy album, “24K Magic”, miał premierę w listopadzie 2016 roku.

R E K L A M A » zespoły weselne