MUZOTAKTTeledyskiLemON prosto z Przystanku Woodstock (zobacz "Full Moon")

LemON prosto z Przystanku Woodstock (zobacz “Full Moon”)
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół LemON zaprezentował nowy teledysk do nagrania “Full Moon”. Wideo powstało podczas tegorocznego Przystanku Woodstock.

Grupa LemON zagrała podczas niedawnej imprezy na Małej Scenie, a zrealizowane wówczas wideo doskonale oddaje niesamowitą energię tego koncertu. Za reżyserię materiału odpowiada Jarek Tokarski.

REKLAMA

– Pamiętam jeden z moich pierwszych poważniejszych wypadków samochodowych, strasznie lało, nie jechaliśmy szybko – mówi o “Full Moon” wokalista Igor Herbut.

– Nagle zobaczyliśmy przed sobą ciężarówkę, która postanowiła gwałtownie skręcić w lewo, trzeba było działać szybko. Siedziałem za kierowcą, a ten postanowił przycisnąć hamulce z całych sił, niestety one nie odbiły, zostały wciśnięte maksymalnie i nie odbiły.

Materiały promocyjne partnera

Po mokrej nawierzchni po prostu sunęliśmy bezwładnie, nie można było nic zrobić. Wtedy po raz pierwszy poczułem i doświadczyłem tego czegoś o czym się mówi, że świat nagle zwalnia, miałem wrażenie, że mogę wyjść z samochodu obejść go dwa razy i wejść z powrotem. Wbiliśmy się pod belkę z tyłu naczepy TIR-a, na szczęście nic nam się nie stało.

Pamiętając to zdarzenie, postanowiłem opisać i zapisać to po części w utworze “Full Moon”, w odniesieniu do sytuacji, które spotykają wielu z nas. Bo co jeśli jest tak, że wszyscy umieramy w tej chwili, a czas tak zwolnił, że obecnie przeżywamy ten moment, w którym całe życie przelatuje nam przed oczami?

“Full Moon” pochodzi z wydanej pod koniec marca płyty “Tu”, która jest nowym etapem w rozwoju brzmieniowym grupy. Longplay zadebiutował na 1. miejscu OLiS-u.

▸ Przeczytaj również: Opole 2017: Znamy wykonawców – Debiuty i Premiery oraz Jubileusz

LemON to zespół, który okazał się objawieniem na polskim rynku muzycznym. Są autorami takich przebojów jak “Napraw”, “Będę z Tobą”, “Nice”,  “Wkręceni”, “AKE”, “Jutro” oraz “Scarlett”.

Grupa zdobyła platynową płytę, liczne nagrody, a przede wszystkim zgromadził rzeszę wiernych fanów (w tym ponad 360 000 fanów na Facebooku). Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.

ZOBACZ TELEDYSK
LEMON – FULL MOON

Tekst piosenki
LemON – Full Moon
Śniło jej się,że zwariowałem
Chodziłem w łachmanach
Opiętych kaftanem
I ledwo stałem
Wszystko się zgadza
Wykrzyczałem
Zrozumiałem nagle o czym i czym ten świat
nasz jest
Sekret jej przekazałem.
Opowiadać zacząłem do niej mówiłem, zadałem pytanie:
Co jeśli jest tak, że właśnie wszyscy umieramy
w tej chwili?
Co jeśli jest tak,że właśnie wszyscy umieramy
w tej chwili?
A czas tak zwolnił, że właśnie teraz przeżywamy
ten moment.
W którym całe życie przelatuje nam przed oczami
Się odkryłem, wycieńczony
i zostałem tak bardzo
przez kaszlący tłum niezrozumiany

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA