Kendrick Lamar, Mac Miller i Kevin Gates razem w “Cold Summer”

Kendrick Lamar, Mac Miller i Kevin Gates razem w

Kendrick Lamar, Mac Miller i Kevin Gates połączyli siły w nowym kawałku DJ-a Kay Slaya. Utwór nosi tytuł “Cold Summer”.

Kendrick Lamar, Mac Miller i Kevin Gates razem w utworze “Cold Summer”. Oprócz wymienionych artystów w piosence pojawia się gościnnie wokalista R&B, Rell.

Kawałek “Cold Summer” pochodzi z zapowiadanej płyty DJ-a Kay Slaya, “The Big Brother”. Album ma ukazać się 22 września. Na wydawnictwie wśród gości pojawią się również Rick Ross, 2 Chainz, Jay Rock, Busta Rhymes, the Game i wielu innych.

Kendrick Lamar triumfował w ostatnią niedzielę na gali MTV VMA. Artysta opuszczał ceremonię z aż sześcioma statuetkami. “DAMN.”, czwarty studyjny album rapera, ukazał się 14 kwietnia 2017 roku. Wydawnictwo do tej pory pokryło się na świecie podwójną platyną.

Mac Miller to amerykański raper z Pittsburgha. Działał też pod pseudonimami Delusional Thomas, Larry Lovestein czy The Velvet Revival. Jego najnowszy album to “The Divine Feminine” z 16 września 2016 roku. Raper był jedną z gwiazd tegorocznego Open’era.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Kevin Gates ma do tej pory na koncie kilka przebojów, w tym “2 Phones”, “Really Really” oraz “I Don’t Get Tired”. Dwa pierwsze pokryły się w USA podwójną platyną, trzeci złotem.

Utworu “Cold Summer” można posłuchać poniżej.

zespoły weselne