Inhumans: Wojna o ich świat (zobacz zwiastun wideo)

Do sieci trafił nowy, napakowany akcją i efektami specjalnymi zwiastun serialu “Inhumans”.

W kipie Inhumans widzimy rozmaite stworzenia i ich niezwykłe umiejętności. Wideo okraszono muzyką Royal Blood.

Przypomnijmy, że cykl osadzony jest w uniwersum Marvela i opowiada o losach rasy Inhumans, skupiając się na liderze Blacku Bolcie i jego rodzinie.

W głównej roli występuje Anson Mount. Król Inhumansów ma tak potężny głos, że zaledwie jego szept może zniszczyć miasto. Ponadto Iwan Rheon (“Gra o tron”) wciela się w Maximusa, młodszego brata Blacka Bolta a Serinda Swan występuje jako królowa Medusa władająca swymi włosami tak, jak inni rękoma.

Dalej pojawiają się Isabelle Cornish jako Crystal, Sonya Balmores jako Auran, Eme Ikwuakor jako Gorgon, Ken Leung jako Karnak, Mike Moh jako Triton, Henry Ian Cusick jako Dr. Evan Declan oraz Ellen Woglom.

Pierwsze dwa odcinki, które wyreżyseruje Roel Reine, trafią najpierw do kin IMAX. Premierę wyznaczono na 1 września. Następnie cały, składający się z 8 epizodów sezon będzie w USA emitowany na kanale ABC od 22 września.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift szokuje fanów! (posłuchaj Look What You Made Me Do)

Nową zapowiedź zatytułowaną “War For Their World” można obejrzeć poniżej.

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!