Muzyka

Lider Queens of the Stone Age czyta w telewizji bajkę na dobranoc

Josh Homme z Queens of the Stone Age zaskoczył swym nowym przedsięwzięciem. Rockman nawiązał współpracę z kanałem dla dzieci, CBeebies.

Artysta jest kolejnym po aktorach Tomie Hardym i Chrisue Evansie oraz Guyu Garvey z Elbow, który czyta dzieciom bajkę na dobranoc. Homme swój odcinek nagrał dzień przed niespodziewanym występem jego kapeli na Reading i Leeds.

Twórca utworu z tekstem “nicotine, valium, vicodin, marijuana, ecstacy, and alcohol, co-co-co-co-co-cocain”, nie ujawnił jaką bajkę wybrał dla dzieci.

W lipcu Homme i jego żona, także rockmanka Brody Dalle, wystąpili na imprezie swojej córki Camille. Artyści pobrali się w 2007 roku. Wychowują trójkę dzieci Camille Harley, Orrina Rydera i Wolfa Dylana Reece’a.

» Wybrane dla Ciebie

25 sierpnia ukazała się najnowsza płyta Queens of the Stone Age, “Villains”. Nad brzmieniem czuwał Mark Ronson (Amy Winehouse, Bruno Mars).

Grupa Queens of the Stone Age ma na koncie już sześć albumów, w tym “Rated R” (2000) i “Songs for the Deaf” (2002). Ostatni to “…Like Clockwork” wydany w czerwcu 2013 roku.

▸ Przeczytaj również: Kosztowna kąpiel Taylor Swift? Brylanty, cyrkonie z sejfu? (WIDEO)

Autor
Redakcja MUZOTAKT.pl
Dowiedz się więcej na temat: Josh HommeQueens Of The Stone Age