DOOM razem z Kool Keithem (posłuchaj singla “Notebook 04”)

DOOM
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w sieci pojawił się kolejny kawałek DOOM-a. Piosenka nosi tytuł “Notebook 04” i jest częścią trwającego projektu “The Missing Notebook Rhymes”.

W utworze “Notebook 04” gościnnie pojawia się Kool Keith. Za produkcję odpowiedzialny jest Astronote. Piosenki można posłuchać tutaj.

DOOM i Kool Keith mieli okazję już współpracować przy kawałku “Super Hero”. Utwór pochodzi z albumu “Feature Magnetic” Keitha.

Wcześniej poznaliśmy zrealizowane w ramach projektu “The Missing Notebook Rhymes” nagrania “Notebook – 03”, “Notebook 00 – Negus”, “True Lightyears” i “DOOMSAYER”.

DOOM, czyli Daniel Dumile znany jest m.in. za sprawą projektów Danger Doom (z Danger Mousem) i Madvillain (z Madlibem), ale jego najważniejsze wcielenie to Doom, przez lata MF Doom, gdzie MF było skrótem od Metal Face – raper bowiem kryje twarz za stalową maską.

Już od solowego debiutu w 1999 roku “Operation: Doomsday” słuchany i poważany w hiphopowym undergroundzie i poza sceną rapową, gdzie doceniono jego oryginalny, choć hermetyczny styl.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne