Kolejny nowy numer Foo Fighters (posłuchaj “The Line”)

Foo Fighters
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jeszcze nie zdążyliśmy się osłuchać “Sky Is A Neighborhood”, a Foo Fighters już zaprezentowali kolejny utwór z nadchodzącego albumu “Concrete And Gold”.

Do sieci trafił nowy kawałek Foo Fighters pt. “The Line”. Nagrania z łagodnym wstępem i mocnym, gitarowym refrenem można posłuchać pod koniec artykułu.

Przypomnijmy, że na nowej płycie nie zabraknie gości. Usłyszymy Alison Mosshart z The Kills, Shawna Stockmana z Boyz II Men, Paula McCartneya grającego na perkusji oraz Justina Timberlake’a w chórkach.

Longplay “Concrete And Gold” ukaże się 15 września. Nad brzmieniem czuwał Greg Kurstin, znany z produkowania nagrań chociażby dla Adele.

Oto tracklista “Concrete And Gold”:
1. T-Shirt
2. Run
3. Make It Right
4. The Sky Is A Neighborhood
5. La Dee Da
6. Dirty Water
7. Arrows
8. Happy Ever After (Zero Hour)
9. Sunday Rain
10. The Line
11. Concrete and Gold

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

Foo Fighters to działająca od lat 90. grupa, która w swojej karierze sprzedała ponad 30 milionów płyt.

Wśród ich największych przebojów znajdują się “Learn to Fly”, “Everlong”, “Best of You” czy “The Pretender”. Dorobek bandu zamyka longplay “Sonic Highways”, który miał premierę 10 listopada 2014 roku. W październiku 2015 roku grupa wydała EP-kę “Saint Cecilia”

POSŁUCHAJ SINGLA
FOO FIGHTERS – THE LINE

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!