Lunatic Soul w stylu lat 80. (posłuchaj singla “Anymore”)

Lunatic Soul
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

6 października ukaże się nowy, piąty album Lunatic Soul, zatytułowany “Fractured”. Ukrywający się pod szyldem lider Riverside, multiinstrumentalista i wokalista Mariusz Duda zaprezentował promujący zestaw utwór “Anymore”.

Kompozycja “Anymore” otwiera zupełnie nowy rozdział w twórczości Lunatic Soul. Utwór jest nasycony klimatem lat 80., a tekst inspirowany jest śmiercią ojca Mariusza.

– Jest inna niż wszystkie poprzednie lunatyczne kompozycje i otwiera nowy rozdział muzyczny w mojej karierze – zdradził wcześniej muzyk.

– Do “Anymore” powstaje również teledysk, nad którym pracuję wspólnie z Sightsphere, zespołem zdolnych ludzi odpowiedzialnym m.in. za trailery do poprzedniego albumu “Walking on a Flashlight Beam” czy teledysk do utworu “Found” Riverside.

Album “Fractured” będzie dostępny od 8 października w formacie CD + singiel z autografem, 2 LP, CD digibook + singiel z autografem + koszulka oraz 2LP + koszulka.

Zestaw wypełni 8 premierowych kompozycji, które mówią o stracie, zmianach, walce oraz próbie przetrwania w nowej rzeczywistości.

Szczegółowa tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:
1. blood on the tightrope
2. anymore
3. crumbling teeth and the owl eyes
4. red light escape
5. fractured
6. a thousand shards of heaven
7. battlefield
8. moving on

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

– “Fractured” to inna odsłona muzyczna – dodaje artysta. – Bardziej transowa i żywiołowa, mniej mroczna, mniej ambientowa, nastawiona na konkretne utwory, rytm i melodie oraz większe eksperymenty z elektroniką.

Ostatnie dotąd wydawnictwo Lunatic Soul to “Walking on a Flashlight Beam” z 2014 roku.

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | mystic production
PODZIEL SIĘ