MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJustin Bieber: Co z jego willą na Florydzie?! Huragan Irma uderzył!

Justin Bieber: Co z jego willą na Florydzie?! Huragan Irma uderzył!
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W wyniku huraganu Harvey, który uderzył w USA wiele domów zostało zniszczonych, a straty materialne są ogromne. Justin Bieber postanowił pomóc i przekazał aż 25 tys. dolarów Czerwonemu Krzyżowi dla dotkniętych huraganem. Teraz drugi huragan o nazwie Irma uderza w USA! Czy rezydencja Justina jest bezpieczna?

Justin Bieber opublikował na swoim profilu na Instagramie, w którym komentował obecną sytuację na dramat – wpierw Harvey, teraz Huragan Irma.

REKLAMA

Gdzie przebywa teraz Justin, który jeszcze kilka dni temu pomógł innym?!

“Patrząc na zdjęcia z pozostałości po huraganie Hurveya. Chciałem tylko powiedzieć, że współczuję wszystkim rodzinom, które straciły domy, bliskich.

Materiały promocyjne partnera

Przyjmuję wyzwanie Kevina Hurta i przekazuję 25 tysięcy Czerwonemu Krzyżowi. Kocham wszystkich z Houston. Jesteście wspaniali i silni. Przykro mi, że to się stało   – powiedział łamiącym się głosem Bieber.

Jak informuje bliski przyjaciel – Justin Bieber mocno zabezpieczył swoją rezydencję na Florydzie! Sam zaś dwa dni temu wyleciał na północ Stanów Zjednoczonych, do drugiej posiadłości, która mieści się w Los Angeles.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA