Strachy na Lachy: Zobacz nowy teledysk “Co się z nami stało”

pobierz
pobierz
pobierz

Grabaż i jego Strachy na Lachy szykują się do premiery nowej płyty. Do sieci trafił właśnie klip promujący wydawnictwo.

Szósty studyjny album formacji Strachy na Lachy nosi tytuł “Przechodzień o wschodzie” a ukaże się 29 września tego roku. Po rockowym “To”, najnowsze dzieło Strachów utrzymane będzie w zdecydowanie lżejszym stylu.

Klimat wydawnictwa nawiązuje do pierwszej płyty zespołu z 2003 roku, “Grabaża i Strachów na Lachy”. Znajdzie się na niej dużo rytmicznych melodii, sporo tanecznych rytmów i akustycznych brzmień. Towarzyszyć im będą teksty Krzysztofa “Grabaża” Grabowskiego. Nie zabraknie jednak utworów ostrzejszych.

Zestaw promuje numer “Co się z nami stało”. Czarno-biały klip nakręcił Sławek Pietrzak. Wideo do kawałka można sprawdzić pod koniec wpisu.

Pierwszym singlem z płyty była piosenka “Twoje motylki”, którą można przypomnieć sobie tutaj.

Strachy na Lachy to projekt powołany do życia w 2002 roku przez Krzysztofa “Grabaża” Grabowskiego i Andrzeja “Kozaka” Kozakiewicza, założycieli Pidżamy Porno.

Zespół debiutował w 2003 roku płytą “Strachy na Lachy”, bardzo ciepło przyjętą przez fanów nie tylko Pidżamy. Kolejne lata i kolejne wydawnictwa przynosiły Strachom coraz większą popularność, single takie jak “Dzień Dobry Kocham Cię”, “Żyję w kraju” czy “Ostatki” wspinały się na szczyty polskich list przebojów.

W lutym 2013 roku miała miejsce premiera ostatniej płyty zespołu “!TO!”, promowanej przez single “Mokotów” oraz “I Can’t Get No Gratisfaction”.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift fantazjuje o seksie w nowej piosence Ready For It

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ