Miss May I wystąpią w Polsce (data, miejsce, bilety)

Miss May I wystąpią w Polsce (data, miejsce, bilety)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Na 6 lutego 2018 roku zaplanowano koncert zespołu Miss May I w Warszawie. Występ odbędzie się w klubie Proxima, a na scenie przed gwiazdą wieczoru pojawią się Fit For A King, Void Of Vision oraz Currents.

Dekadę istnienia, która wypada w 2017 roku, ekipa Miss May I postanowiła uczcić w swój ulubiony sposób, czyli objeżdżając świat z koncertami. Powód do podróży po świecie to nie tylko jubileusz.

W 2017 roku premierę miała bowiem szósta płyta kapeli z Ohio, “Shadows Inside”. A wszystko zaczęło się dzięki pasji do muzyki, jaką przejawiała piątka kumpli z miasteczka Troy – Levi Benton, Justin Aufdemkampe, BJ Stead, Jerod Boyd i Ryan Neff. Ostatni z wymienionych na pewien czas pożegnał się z Miss May I, ale powrócił na łono zespołu, w którym zaczynał muzyczną karierę.

Miss May I mają bardzo rozwinięty etos pracy, więc już parę miesięcy po powstaniu nagrali i wydali własnym sumptem EP-kę “Vows For A Massacre”. Rok 2009 przyniósł debiut w pełnym wymiarze czasowym, zatytułowany “Apologies Are For The Weak”.

Przełom w karierze kapeli nastąpił w 2014 roku, kiedy premierę miała płyta “Rise Of The Lion”, która dotarła do wysokiego, 21 miejsca na liście “Billboardu”.

Miss May I przetrwali spadek zainteresowania metalcore’em, ponieważ nie wykonują go w postaci czystej, płaczliwej, schematycznej, lecz świetnie mieszają z rasowym, thrash metalem.

No i na żywo wypadają kapitalnie, co na pewno przyczyniło się do ich sporej popularności.

Warto dodać, że ich kawałek “Forgive And Forget” znalazł się na soundtracku do filmu “Piła 6”, a “Apologies Are For The Weak” w grze wideo “Saints Row: The Third”.

Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...