Miley Cyrus śpiewa z Billym Joelem i Paulem Simonem (WIDEO)

Do niecodziennego występu doszło w nowojorskim Madison Square Garden. Na scenie spotkali się Billy Joel, Miley Cyrus i Paul Simon.

Popowa wokalistka, Miley Cyrus i stanowiący połowę duetu Simon & Garfunkel artystka byli gośćmi specjalnymi Billy’ego Joela, grającego serię koncertów w popularnej nowojorskiej hali. Trio wykonało wspólnie hit Joela z 1980 roku, “You May Be Right”.

Zarówno Miley Cyrus jak i Paul Simon pojawili się na scenie już wcześniej, ale nie razem. Gościem show był również Axl Rose z Guns N’ Roses.

Miley Cyrus właśnie wydała płytę “Younger Now”.

Oto tracklista:
1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland (featuring Dolly Parton)
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die for You
7. Thinkin’
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She’s Not Him
11. Inspired

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Jej największym przebojem jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips krążek “Miley Cyrus and Her Dead Petz”.

Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”, a także użyczyła głosu w superprodukcji “Strażnicy galaktyki vol. 2”.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...