MUZOTAKTNEWSYMuzykaBryan Adams i Bruce Springsteen na jednej scenie (WIDEO)

Bryan Adams i Bruce Springsteen na jednej scenie (WIDEO)
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Dwóch gwiazdorów rocka – Bryan Adams i Bruce Springsteen – spotkało się na scenie.

Boss był gwiazdą ceremonii ZAMKNIĘCIA sportowej, paraolimpijskiej imprezy Invictus Games w Toronto. W pewnym momencie na scenie dołączył do niego Bryan Adams.

REKLAMA

Amerykanin i Kanadyjczyk wykonali razem hit tego drugiego, “Cuts Like a Knife” oraz “Badlands” Springsteena. Sprtingsteen grał już “Cuts Like a Knife” – podczas koncertu w 2010 roku.

Bruce Springsteen to wielokrotny zdobywca Grammy. Na całym świecie sprzedał ponad 120 milionów płyt.

Jego największe dzieła to “Born to Run” (1975) i “Born in the U.S.A.” (1984). Ostatni longplay rockmana z New Jersey, “High Hopes”, ukazał się w styczniu 2014 roku.

Materiały promocyjne partnera

Wydawnictwo dotarło na 1. miejsce w kilkunastu krajach. Rok później pojawił się box “The Ties That Bind: The River Collection”.

Bryan Adams w październiku 2015 roku wydał swój trzynasty album studyjny “Get Up!”.

W trakcie ponad 30-letniej kariery Sprzedał przeszło 65 milionów płyt, jeździł w trasy koncertowe po sześciu kontynentach oraz zdobywał pierwsze miejsca w ponad 40 krajach na świecie. Został odznaczony Orderem Kanady, wprowadzony do Canadian Music Hall of Fame oraz posiada gwiazdę na Canadian Walk of Fame.

Adams był również kilkukrotnie nominowany – i nagrodzony – do Oscara, Złotych Globów oraz Grammy. Posiada także gwiazdę na Hollywood Walk of Fame i został wprowadzony do Wembley’s Square of Fame.

Na swoim koncie ma liczne hity, takie jak “(Everything I do) I Do It For You”, “Heaven”, “Summer of 69”, “Have You Ever Really Loved a Woman?” czy “Please Forgive Me”.

Amatorski zapis występu rockmanów można znaleźć poniżej. Ponadto na Instagramie Adams zamieścił wspólne zdjęcie z kolegą.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA