Ed Sheeran Evening w Starej Piwnicy!

Ed Sheeran
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Serdecznie zapraszamy 29 listopada na Ed Sheeran Evening! Gospodarzem muzycznego wieczoru w klubie Stara Piwnica będzie Michał Krawczyk – uczestnik VI edycji programu The Voice of Poland w drużynie Piaska, a później Edyty Górniak. Michał Krawczyk to młody wokalista z Krakowa, fan spokojnej, poruszającej serca i grającej na emocjach muzyki. Miłośnik akustycznych brzmień.

Podczas Ed Sheeran Evening Michał zaprezentuje te bardziej i mniej popularne piosenki znanego wokalisty.

Michał Krawczyk o sobie:
„Każdy ma swój sposób na odnalezienie się w świecie, mi pomaga w tym muzyka, zarówno ta, którą tworzę, jak i covery przeze mnie wykonywane. Niezwykłą radość i satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się z innymi tym, co robię. Uczestniczyłem w 6. edycji programu The Voice of Poland, gdzie udało mi się dojść do Nokautów (runda 3). To utwierdziło mnie w przekonaniu, że muzyka jest nieodłączną częścią mnie i mojego życia. Codziennie się rozwijam i tworzę materiał na swoją pierwszą EPkę którą zamierzam wydać w niedalekim czasie.

Najbardziej inspiruje mnie twórczość Eda Sheerana, Birdy oraz Coldplay ale niestraszne mi pozostałe gatunki muzyczne coveruję również akustyczne wersje klubowych piosenek. Szkolę się w obsłudze loop station, która otwiera wiele nowych możliwości takich jak np. stworzenie bazy całej piosenki (perkusja, gitara, chórki) za pomocą odgłosów gitary i wydobycia z niej odpowiedniego brzmienia. Najpopularniejszym przykładem takich występów są koncerty Eda Sheerana, gdzie on sam, jego gitary, dwa mikrofony i loop station potrafią porwać publiczność na dwie godziny.”

29.11.17 godz.20:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
Ed Sheeran Evening
bilety: 20 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: [email protected], 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu

▸ Przeczytaj również: Katy Perry wprosiła się na wesele! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...