Alan Walker: Młody gwiazdor sceny elektronicznej z Noah Cyrus

Alan Walker: Młody gwiazdor sceny elektronicznej z Noah Cyrus
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ma zaledwie 4 single na koncie, ale jest jednym z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych. Mowa o Alanie Walkerze, który opublikował nową piosenkę nagraną z Noah Cyrus.

Kawałek nosi tytuł “All Falls Down”. Poza młodszą siostrą Miley, w numerze udziela się również brytyjski DJ Digital Farm Animals.

– Utwór opowiada o tym jak ważne jest być przy kimś w momencie, kiedy wszystko się wali – wyjaśnia Digital Farm Animals. – Cieszymy się, że mogliśmy z Noah wziąć udział w tej kooperacji nie tylko z niesamowitym artystą, ale i naszym dobrym kumplem Alanem.

Jak to wszytymi brzmi, można przekonać się poniżej.

Od czasu ukazania się w grudniu 2015 roku singla “Faded”, Alan Walker nie schodzi ze szczytów list przebojów za sprawą kolejnych hitów – “Sing Me To Sleep”, “Alone” i ostatnio “Tired” z udziałem Gavina Jamesa.

W międzyczasie ukazały się także utwory instrumentalne – “The Spectre”, “Routine” i “Ignite”. Do dzisiaj utwory Walkera odtwarzano ponad 4 miliardy razy a klip do “Faded” dołączył do ekskluzywnego grona teledysków odtwarzanych na YouTube ponad miliard razy.

Alan Walker znany jest też z remiksów – najsłynniejsze to te zrobione dla Sia, Coldplaya, Charli XCX i Bruno Marsa.

Jego wyprzedana trasa koncertowa po Europie i obu Amerykach zakończy się 11 grudnia występem na gali przyznania Nagród Nobla w Norwegii.

Noah Cyrus to najmłodsza córka Billy’ego Raya Cyrusa.

Artystka wypuściła single “Again” i “Make Me (Cry)”, który w serwisach streamingowych odsłuchano ponad 250 milionów razy. Choć “Make Me (Cry)” był oficjalnym debiutem Noah, w 2009 roku nagrała “Ponyo Theme Song” z Frankiem Jonasem, bratem Kevina, Joe i Nicka, czyli Jonas Brothers. Dziewczyna miała też kilka ról aktorskich, w tym u boku siostry Miley w serialu “Hannah Montana”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne