MUZOTAKTDebiutyBiały prezentuje debiutancki album "Emocje"

Biały prezentuje debiutancki album “Emocje”
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“Płyta “Emocje” jest szczerym i osobistym pamiętnikiem. Nagrywając ją szedłem na kompromis jedynie z samym sobą..” mówi o Emocjach Biały.

Pochodzący z Czechowic-Dziedzic na Śląsku raper Biały był jednym z objawień trzeciej edycji “Must Be The Music – Tylko muzyka” w której dotarł aż do samego finału. Publiczność ujęły utwory opowiadające o jego doświadczeniach w walce o syna. Teraz artysta prezentuje swój debiutancki album Emocje.

REKLAMA

Płyta od początku do końca utwierdza słuchacza w przekonaniu, że Biały nie zna słowa “prywatność”. Album jest szczerym pamiętnikiem artysty, raper skupia się na życiowych refleksjach, na zabawę słowem pozwolił sobie przy tematyce związanej z rozrywkowym trybem życia.

Nieudane toksyczne związki, trudne relacje międzyludzkie oraz łatwe dziewczyny to codzienność w życiu artysty. Na płycie nie brakuje pozytywnych akcentów gdzie utwory rapera stanowią dobrą motywację aby iść przed siebie i walczyć o swoje.

Materiały promocyjne partnera

Producentem głównym albumu jest Marcin Kindla ,który nie tylko czuwał nad całą produkcją albumu, ale także stworzył muzykę oraz sam gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów.

Autorami bitów mocno związanymi ze światem hip-hopowym są “Baltik Beatz” , “PcN “, “Paweland”, Krzysztof Pietras , “DONO/TEWU”. Ten ostatni to nie tylko autor bitu ,ale także raper który udzielił się gościnnie w utworze, będącym mocnym protestem w stronę polskich wytwórni i całego przemysłu muzycznego.

W kwestiach wokalnych świetnie sprawdziła się Karolina Lapczyk “Perła” znana słuchaczom z BITWY NA GŁOSY. Śpiewa także Pamela Stone, Kamila i chyba najbardziej zaskakujący gość Sebastian Gabryś, który jest wokalistą operowym.

Tracklista:

1. Emocje
2. Odporny na życie feat. Pamela Stone
3. Sam na sam
4. Pod prąd feat. Kamila
5. Hank Moody
6. Dotykam dna
7. Powiedz Prawdę feat. Marcin Kindla
8. Nie udawaj feat. DONO
9. Ta chwila
10. Ostatni list feat. Sebastian Gabryś
11. Jessy Jane
12. To nie jest rap
13. Głos sumienia feat. Sebastian Gabryś
14. Efekt motyla feat. Karolina Lapczyk “Perła”

▸ Przeczytaj również: Czerwone Gitary prezentują świąteczny singiel “Wspominam białe Święta”

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA