MUZOTAKTNEWSYFilmNick Jonas zaszczycony możliwością udziału w "Jumanji"

Nick Jonas zaszczycony możliwością udziału w “Jumanji”
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nick Jonas przyznał, że udział w obrazie “Jumanji: Przygoda w dżungli” był dla niego wyjątkowym doświadczeniem.

Niegdyś członek boysbandu Jonas Brothers, dziś solowy wokalista i ostatnio coraz częściej aktor, nie ukrywa, że przygoda “Jumanji” to dla niego wielki zaszczyt.

REKLAMA

– Byłem wielkim fanem oryginału – powiedział 25-letni gwiazdor.

– Występ Robina Williamsa był genialny. Bycie częścią projektu z tak wielką spuścizną to wyjątkowe doświadczenie. Kiedy przeczytałem scenariusz, od razu zakochałem się w tych postaciach. Ponadto pomysł z zamianą ciał był bardzo oryginalny i wiedziałem, że cała obsada da czadu.

Materiały promocyjne partnera

Dzieło jest sequelem obrazu z 1995 roku i swoistym hołdem dla Robina Williamsa i granej przez niego postaci, Alana Parrisha. Akcja pierwszej części koncentrowała się na 12-letnim chłopcu, który w roku 1969 zostaje uwięziony w tajemniczej grze planszowej. 26 lat później zostaje uwolniony, ale wiąże się to z całą serią przygód, czasem bardzo niebezpiecznych. W nowej produkcji zamiast planszówki mamy klasyczną grę wideo z lat 90., a dzieciaki zmieniają się w bohaterów z gry.

Na ekranie śledzimy przygody Spencera, który zostaje wielkim odkrywcą (Dwayne Johnson), Fridge’a, który okazuje się małym geniuszem (Kevin Heart), Bethany, która zmieniła się w profesora (Jack Black) i Marthę, której przypadła rola wojowniczki (Karen Gillan).

– W oryginale Jumanji weszło do naszego świata, tym razem jest na odwrót – wyjaśnia Johnson. Materiał promujący “Jumanji: Przygoda w dżungli”, z fragmentami filmu i wypowiedziami aktorów, można obejrzeć poniżej.

Reżyserią zajął się Jake Kasdan, a scenariusz napisali Scott Rosenberg i Jeff Pinkner na podstawie roboczej wersji przygotowanej przez Chrisa McKennę i Erika Sommersa.

Polską premierę “Jumanji: Przygoda w dżungli” zapowiedziano na 29 grudnia 2017 roku.

Po zakończeniu działalności zespołu Jonas Brothers, Nick Jonas skoncentrował się na solowej działalności.

Jego debiut, zatytułowany po prostu “Nick Jonas”, ukazał się w 2014 roku i zawierał takie przeboje jak “Jealous” i “Chains”. Kolejny album artysty “Last Year Was Complicated” miał premierę w 2016 roku i zawierał “Close” nagrany we współpracy z Tove Lo. Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę “Bom Bidi Bom” do filmu “Ciemniejsza strona Greya”.

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

Ostatnio coraz częściej można go oglądać na ekranie. Zagrał m.in. w serialach “Królowe krzyku” i “Kingdom”.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA