F. Gary Gray nakręci spin-off przeboju Faceci w czerni!

F. Gary Gray nakręci spin-off przeboju Faceci w czerni!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

F. Gary Gray stanie za kamerą spin-offu przeboju “Faceci w czerni”.

Nowy obraz o kosmitach nawiązywać będzie do oryginalnych produkcji w podobny sposób jak “Jurassic World” powiązane jest z “Jurassic Park”. Innymi słowy, na ekranie nie zobaczymy Willa Smitha jako agenta Jaya i Tommy’ego Lee Jonesa w roli agenta Kaya, lecz nowych bohaterów.

Scenariusz piszą Matt Holloway i Art Marcum, którzy pracowali przy “Iron Manie” oraz “Transformers: Ostatni Rycerz”. Producenci dotychczasowej trylogii, Walter F. Parkes i Laurie MacDonald, zajmą się także nowym projektem. Steven Spielberg będzie producentem wykonawczym.

Premiera Faceci w czerni została wyznaczona na 17 lipca 2019 roku

Przypomnijmy, że do tej pory powstały trzy obrazy z Willem Smithem i Tommym Lee Jonesem w rolach głównych. Wszystkie wyreżyserował Barry Sonnenfeld. Pierwszy, z 1997 roku zarobił 589 milionów dolarów, drugi z 2002 roku przyniósł 440 milionów dolarów zysku. Ostatni, który miał premierę w 2012 okazał się sporym hitem z wynikiem 620 milionów dolarów.

F. Gary Gray na koncie ma dzieła “Straight Outta Compton” czy “Szybcy i wściekli 8”.

▸ Przeczytaj również: Seksowna Hailee Steinfeld w teledysku do filmu Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!