MUZOTAKTNEWSYMuzykaEd Sheeran znowu namieszał! Tym razem napisał piosenkę dla…

Ed Sheeran znowu namieszał! Tym razem napisał piosenkę dla…
E

REKLAMA
REKLAMA

Ed Sheeran napisał piosenkę dla boysbandu! Why Don’t We prezentują przebojowy singiel “Trust Fund Baby”. Why Don’t We to pięciu młodych wokalistów ze Stanów Zjednoczonych – Daniel Seavey, Zach Herron, Corbyn Besson, Jonah Marais i Jack Avery.

Stacjonująca w Los Angeles grupa właśnie zaprezentowała utwór, który zapowiada się na wielki przebój. Piosenka nosi tytuł “Trust Fund Baby“, a napisał go sam Ed Sheeran!

REKLAMA

Ed nie jest jedyną sławą, zaangażowaną w kawałek boysbandu. Brzmienie piosence nadał Steve Mac, współpracownik chociażby Anne-MarieJamesa BluntaOne DirectionClean Bandit, czy właśnie Sheerana.

Piosenka “Trust Fund Baby” już przyniosła młodym Amerykanom szereg pochwał. Według “Rolling Stone” należy dokładnie śledzić postępy Why Don’t We, ponieważ można się po nich spodziewać jeszcze wiele dobrej muzyki. “Ich gwiazda powinna świecić w 2018 roku coraz jaśniej” – uważa z kolei magazyn “Time”, a NBC twierdzi, że na boysband czeka wielka i spektakularna kariera już w tym roku.

▸ Przeczytaj także: Demi Lovato chce wrócić do aktorstwa i nadal śpiewać

Do tej pory Why Don’t We mogą się pochwalić ponad 120 mln streamów swoich piosenek. Na Instagramie śledzi ich blisko 2,5 mln osób. Oglądalność kanału boysbandu na YouTubie przekroczyła 140 mln (przy ponad 1,5 mln subskrybentów).

Ed Sheeran napisał piosenkę dla boysbandu! Why Don't We prezentują przebojowy singiel "Trust Fund Baby".

Dodajmy, że wokaliści mają od 16 do 19 lat i zaliczają się do bardzo pracowitych. Od powstania w 2016 roku w 12 miesięcy nagrali i wydali cztery EP-ki – “Only The Beginning“, “Something Different“, “Why Don’t We Just” oraz “Invitation” (numer jeden na liście iTunes w sześciu krajach).

▸ Przeczytaj również: Seksowna Hailee Steinfeld w teledysku do filmu Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA