MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleO.S.T.R. kolejną gwiazdą festiwalu Spring Break 2018

O.S.T.R. kolejną gwiazdą festiwalu Spring Break 2018
O

REKLAMA
REKLAMA

Drugim artystą, który obok Korteza zagra na głównej scenie festiwalu Spring Break będzie O.S.T.R.

O.S.T.R. to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, bijący rekordy sprzedaży płyt i wyprzedający koncerty na żywo, zagra w Poznaniu niedługo po premierze najnowszego albumu – “W drodze po szczęście”.

REKLAMA

Longplay ukaże się 23 lutego 2018 roku. Album “W drodze po szczęście” już jest dostępny w przedsprzedaży pod tym adresem.

W cenie trzydniowego karnetu (95 zł) podczas festiwalu będziecie mogli również zobaczyć występy m.in. PRO8L3M, Otsochodzi, Korteza, Grubsona czy Jareckiego.

W ramach Spring Breaku odbywają się koncerty, panele oraz warsztaty, które organizowane są w różnych miejscach na terenie Poznania. Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

Adam Ostrowski, jak naprawdę nazywa się O.S.T.R., to polski raper, inżynier dźwięku i producent.

Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Nagradzany był przez magazyn “Ślizg”, nominowany do Paszportu “Polityki” czy Superjedynki. Za płyty “Kartagina” (z Marco Polo) i “O.c.b.” wyróżniony został Fryderykiem.

▸ Przeczytaj także: Demi Lovato chce wrócić do aktorstwa i nadal śpiewać

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA