Justin Timberlake i Jessica Biel tańczą w lesie (WIDEO)

Justin Timberlake, dziesięciokrotny zwycięzca Grammy, czterokrotny zwycięzca statuetek Emmy i jeden z najbardziej cenionych artystów popowych na świecie, wydał swój czwarty studyjny album. Z okazji premiery nowej płyty “Man of the Woods” wokalista opublikował teledysk do tytułowego nagrania, w którym gościnnie wystąpiła Jessica Biel.

Zgodnie z tytułem kawałka, w teledysku Man of the Woods Justin Timberlake śpiewa w lesie. W obrazku widzimy też drwale, namiot, tawernę i oczywiście sarenkę.

W wideo gościnnie pojawia się żona gwiazdora, aktorka, Jessica Biel, z którą pięknie tańczy. Teledysk w kilka godzin obejrzano ponad pół miliona razy. Za reżyserię odpowiada Paul Hunter. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Nowa płyta pt. “Man Of The Woods”, która premierę ma dziś, 2 lutego, to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake’a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył bowiem dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys.

Opowieść zawartą na płycie zainspirowała najbliższa rodzina artysty oraz droga, którą Justin przebył od rodzinnego Memphis do miejsca, w którym jest dzisiaj. Płytę promują utwory “Filthy”, “Supplies”, “Say Something” i “Man of the Woods”.

▸ Przeczytaj także: Demi Lovato chce wrócić do aktorstwa i nadal śpiewać

Dwa dni po premierze longplaya popowy wokalista wystąpi w przerwie finału NFL na U.S. Bank Stadium w Minnesocie.

Oto lista piosenek Justin Timberlake – “Man of the Woods”:

1. Filthy
2. Midnight Summer Jam
3. Sauce
4. Man of the Woods
5. Higher Higher
6. Wave
7. Supplies
8. Morning Light
9. Say Something
10. Hers (interlude)
11. Flannel
12. Montana
13. Breeze Off the Pond
14. Livin’ Off the Land
15. The Hard Stuff
16. Young Man

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie.

Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Wszystkie trzy solowe albumy artysty (“Justified”, “FutureSex/LoveSounds” i “The 20/20 Experience”) zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek.

Amerykanin równolegle prowadzi aktorską karierę. Ostatnio zajęty był na planie obrazu “Spinning Gold” o Neilu Bogarcie, współzałożycielu Casablanca Records oraz animacji “Trolle 2”.

▸ Przeczytaj również: Seksowna Hailee Steinfeld w teledysku do filmu Nowe Oblicze Greya

Zobacz teledysk Justin Timberlake – Man of the Woods

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!