Kombi przedstawia teledysk do piosenki “Niech noc połączy”

Zespół Kombi, pod przewodnictwem Sławomira Łosowskiego, zaprezentował najnowszy singel i klip zatytułowany “Niech noc połączy”.

Brzmienie nowej piosenki Kombi bazuje na analogowych, nasyconych dźwiękach syntezatorów Sławomira Łosowskiego i ekspresyjnym wokalu Zbyszka Fila, a współtworzą je elektroniczne bębny Tomasza Łosowskiego oraz bas Karola Kozłowskiego. Za muzykę odpowiada oczywiście lider.

Teledysk do kawałka zrealizowany został przez Krzysztofa Głażewskiego i Sebastiana Jackowskiego. Wideo można obejrzeć poniżej.

Utwór pochodzi z ostatniej płyty zespołu, “Nowy Album”, wydanej z okazji 40-lecia zespołu.

– Czasem bywa tak, że środa mija za wtorkiem, maj za lutym, a my stajemy się coraz bardziej zmęczeni i byle jacy. Aż nagle, bez ostrzeżenia, spotykamy kogoś, przy kim wywracamy się na drugą stronę i w jedną noc żyjemy intensywniej niż przez setki razem wziętych. I o takiej nocy jest właśnie ta piosenka – opowiada Szymon Jachimek, który wraz ze Zbigniewem Filem jest współautorem tekstu “Niech noc połączy”.

W czerwcu 2017 roku grupa Kombi wydała koncertową płytę (CD+DVD) “KOMBI koncert 40-lecia”.

Wydawnictwo zawiera największe przeboje zespołu, a także kilka premierowych utworów z “Nowego albumu”, wydanego w 2016 roku.

Zespół Kombi tworzą: Sławomir Łosowski (lider, instrumenty klawiszowe), Zbigniew Fil (wokal), Karol Kozłowski (gitara basowa) i Tomasz Łosowski (perkusja).

▸ Przeczytaj także: Victoria Beckham zaśpiewa ze Spice Girls?

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • KOMBI
PODZIEL SIĘ