G-Eazy wystąpi w Polsce (sprawdź gdzie i kiedy)

G-Eazy wystąpi w Polsce (sprawdź kiedy i gdzie)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

G-Eazy, raper i producent, którego płyty pokryły się multiplatyną, ogłosił trasę koncertową “The Beautiful & Damned”, w ramach której odwiedzi Polskę. Występ odbędzie się 10 maja na warszawskim Torwarze.

Od wielu lat G-Eazy jest znany z tego, że jego koncerty poprzedzają występy najwybitniejszych talentów, czego dowodem jest współpraca z takimi artystami jak Kehlani, Carnage, KYLE, Tory Lanez czy Nef The Pharaoh.

Artysta przyjedzie promować najnowszy album “The Beautiful & Damned”, który został wydany w grudniu 2017 roku.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 9 lutego o godz. 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rusza 8 lutego o godz. 10:00.

W roli supportu koncertu wystąpią Stefflon Don i Yung Pinch.

G-Eazy to naprawdę Gerald Earl Gillum, Kalifornijczyk z pochodzenia, absolwent uniwersytetu w Nowym Orleanie i coraz jaśniej świecąca gwiazda światowego hip-hopu.

Pierwszy znaczący materiał G-Eazy’ego ukazał się w 2011. Był to mikstejp “The Endless Summer”. Przełom przyszedł rok później – dwie znaczące trasy po Stanach oraz wydanie debiutanckiego albumu “Must Be Nice” – materiału wypuszczonego do sieci bez wsparcia dużej wytwórni, co nie przeszkodziło mu wylądować na trzecim miejscu hip-hopowej listy iTunes.

▸ Przeczytaj także: PÓŁNAGA Jennifer Lopez porwała publiczność w Minneapolis (WIDEO)

zespoły weselne