MUZOTAKTNEWSYMuzykaEryk Waszczuk: Wyjątkowy głos z The Voice Kids podbija Internet!

Eryk Waszczuk: Wyjątkowy głos z The Voice Kids podbija Internet!
E

REKLAMA
REKLAMA

Eryk Waszczuk, to 12 letni uczestnik pierwszej edycji programu The Voice Kids. Występował w drużynie Edyty Górniak, niestety, odpadł na etapie “Bitew”. Jurorów oraz publiczność zachwycił swoim wykonaniem piosenki “When a man loves a women” z repertuaru Michaela Boltona.

Eryk Waszczuk, jurorom zaprezentował również fragment przeboju „Listen” z repertuaru Beyonce. Tego występu nie mogliśmy jednak oglądać w wyemitowanym odcinku, jednak z kilkudniowym poślizgiem pojawił się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

REKLAMA

Na stronie internetowej utalentowanego piosenkarza (www.erykwaszczuk.pl) oprócz najświeższych informacji z jego działalności, możemy znaleźć fragmenty występów oraz nagrania studyjne.

Eryk, mimo młodego wieku nie boi się wyzwań i mierzy z utworami takich wykonawców jak: Queen, Leonard Cohen, Beyonce, Michael Bolton czy Mietek Szcześniak.

Pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego. Oprócz śpiewania jego pasją jest też piłka nożna. Na swoim koncie ma już kilka zwycięstw w przeglądach i konkursach piosenki m.in. w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych, Konkursie Piosenki Angielskiej w Tarnobrzegu czy też Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Talentów w Sycowie. Naukę profesjonalnego śpiewu rozpoczął w wieku 9 lat pod okiem trenera głosu – Ireneusza Parafiniuka, instruktora muzycznego, twórcy zespołu “Chwilka”. Kilka dni temu, pomyślnie przebrnął kwalifikacje do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie, i wystąpi w koncertach finałowych już w czerwcu.

▸ Przeczytaj także: Justin Bieber popiera ograniczenie dostępu do broni

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA