Jack White nie wie czym zajmuje się DJ Khaled

The Raconteurs Jack White pracuje nad kolejną płytą solową
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jack White przyznaje, że nie rozumie fenomenu DJ-a Khaleda.

Były muzyk The White Stripes w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat DJ-a Khaleda.

– Nie rozumiem o co chodzi – mówi Jack White. – Przecież “Wild Thoughts” to po prostu jest piosenka Carlosa Santany. To bardzo miło ze strony DJ-a Khaleda, że usiadł, napisał, zaaranżował, a potem nagrał tę piosenkę. Potwornie utalentowany facet. Tyle pracy musiał w to włożyć.

DJ Kahled do swojej wersji piosenki zaangażował Rihannę oraz Brysona Tillera.

W tej chwili klip ma ponad 620 milionów wyświetleń na YouTube. Oryginał Carlosa Santany z 1999 roku obejrzało tylko 143 miliony fanów.

Poniżej można zobaczyć oba klipy.

Jack White to amerykański rockman o polskich korzeniach. Rodzina jego matki pochodziła z Polski, on sam urodził się w Detroit.

Sukces i uznanie zdobył, współtworząc duet The White Stripes, którego przebój “Seven Nation Army” wybrzmiewa na wszystkich stadionach sportowych. Artysta współtworzy również kapele The Raconteurs i The Dead Weather, oraz stoi na czele wytwórni Third Man. Ostatnio otrzymał nominację do Grammy za nagrany z Beyoncé numer “Don’t Hurt Yourself”. Jego ostatni solowy longplay to “Lazaretto” z czerwca 2014 roku. 23 marca ukaże się najnowsza płyta Jacka White’a “Boarding House Reach”.

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Gromee wydaje debiutancką płytę!

▸ Przeczytaj także: Per Gessle w Polsce w ramach europejskiej trasy z muzyką Roxette!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!