Lily James i zespół The Dynamos wykonują “When I Kissed The Teacher”

W sieci pojawił się teledysk promujący film “Mamma Mia! Here We Go Again”.

W klipie widzimy Lily James wykonującą przebój Abby “Mamma Mia! Here We Go Again”. Towarzyszą jej Jessica Keenan Wynn, Alexa Davies oraz Celia Imrie. Jeszcze przed debiutem kinowym “Mamma Mia! Here We Go Again” do sklepów i serwisów cyfrowych trafi ścieżka dźwiękowa wyprodukowana przez Benny’ego Anderssona z Abby. Wydawnictwo ukaże się 13 lipca.

Kanwą drugiej część kinowego hitu 2008 roku także są piosenki grupy ABBA.

Oryginał opowiadał o młodej Sophie (Amanda Seyfried), która przygotowując się do ślubu ze Sky’em (Dominic Cooper), chce dowiedzieć się, kim jest jej ojciec. Na podstawie pamiętnika matki Donny (Meryl Streep) wyłania trzech kandydatów (Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard).

W nowym filmie cofamy się do młodzieńczych czasów Donny, kiedy poznała swego przyszłego męża. Jednocześnie Sophie dowiaduje się, że jest w ciąży i wie, kim jest ojciec jej dziecka – mąż Sky.

Czekają nas więc wycieczki w przeszłość i retrospekcje. Lily James portretuje młodą Donnę (w starszej wersji Meryl Streep), Jeremy Irvine gra młodego Sama (Pierce Brosnan), a Aleksa Davies młodą Rosie (Julie Walters). Jessica Keenan Wynn jest młodą Tanyą, ponadto Josh Dylan i Hugh Skinner grają młodych Billa i Harry’ego. Oczywiście, widzimy również całą oryginalną obsadę oraz Cher w roli babci Sophie.

Film zagości na ekranach 27 lipca 2018 roku. Ol Parker napisał scenariusz i stanął za kamerą.

Oparty na twórczości zespołu Abba musical “Mamma Mia!” gościł w polskich kinach w sierpniu 2008 roku. Obraz zarobił w samych tylko Stanach Zjednoczonych ponad 144 miliony dolarów, a na całym świecie ponad 600 milionów.

▸ Przeczytaj także: Celine Dion sprawdza piersi Deadpoola

zespoły weselne