MUZOTAKTTeledyskiZdzisława Sośnicka - drugi singiel i teledysk

Zdzisława Sośnicka – drugi singiel i teledysk
Z

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zdzisława Sośnicka prezentuje nowy teledysk “Chodźmy stąd”!

Jak zawrzeć w obrazie do piosenki „Chodźmy stąd” Zdzisławy Sośnickiej opowieść o pasji tworzenia, tolerancji i młodzieńczym duchu wolności dzieci kwiatów lat 60-tych?

REKLAMA

Jacek Kościuszko (Film Image) – twórca teledysku – połączył taniec i ogień, symbolizujący wieczność, życie, miłość a także piekło.

Do współpracy zaprosił artystów Teatru Ognia Amatum. Stąd mnóstwo ciekawych ujęć kuglarzy z tańczącymi płomieniami, latającymi iskrami, salta, wyskoki, euforia, radość i zapomnienie.

Materiały promocyjne partnera

Utalentowana, barwna młodzież w klimacie hipstersko-hipisowskim odrywa się od obowiązków, pracy, nauki i rusza by spotkać się w grupie znajomych i wspólnie poćwiczyć.

Wszystkich ich łączy radość i pasja do tańca, muzyki, akrobacji, żonglowania, malowania ciał, jazdy na deskorolce, tańca z ogniem bądź performanców.

Pasja tworzenia i poczucie wspólnoty w realizacji siebie to wspólny mianownik dla wszystkich artystów bez względu na wiek. „Życie ma kształt miłości. Tak krótko trwa, nie zmarnujmy go!” Takie przesłanie przekazuje nam Zdzisława Sośnicka słowami Pawła Mossakowskiego. Realizujmy siebie i swoje pasje!

Album „Tańcz choćby płonął świat” jest pierwszą od 17 lat płytą Zdzisławy Sośnickiej! To kobiecy, ciepły, pełen uczuć album, którego myślą przewodnią jest AFIRMACJA ŻYCIA. Album zadebiutował na #5 listy OLIS. Ukazał się 18 września 2015r. Jeśli poszukujecie pięknych melodii, pozytywnych, głębokich piosenek, bogactwa brzmienia i najwyższej jakości muzyki to album dla Was.

ZOBACZ TELEDYSK
ZDZISŁAWA SOŚNICKA – CHODŹMY STĄD

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA