Jack White zakazuje używania komórek na koncertach w Polsce

The Raconteurs Jack White pracuje nad kolejną płytą solową
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jack White przyjedzie do Polski na cztery koncerty. Zakaz używania komórek obowiązuje.

Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego kraju są powszechnie znane od dawna. Ale po raz pierwszy artysta zdecydował się na zagranie w Polsce nie jednego koncertu, ale całej trasy koncertowej. Spokojnie, to nie będzie sentymentalna podróż, ale pełnowymiarowy tour w ramach promocji najnowszego wydawnictwa muzyka, albumu “Boarding House Reach”.

Szanse zobaczenia Jacka White’a dostaną właściwie wszyscy zainteresowani, bowiem muzyk pojawi się aż w czterech miastach. Artysta zagra 6 października w gdyńskiej Arenie; 7 października w poznańskiej Hali nr 2 MTP; 9 października na warszawskim Torwarze, a cały tour zakończy 10 października w krakowskiej Tauron Arenie Kraków.

Jack White to amerykański muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny, szef wytwórni Third Man Records. Najbardziej znany z solowej działalności oraz jako połowa duetu The White Stripes, który na przełomie XX i XXI wieku był jednym z kluczowych zespołów tzw. Nowej Rockowej Rewolucji. W 2011 roku, po wydaniu 6 albumów formacja zakończyła działalność, zachowując status grupy kultowej, a Jack White skupił się na karierze solowej. Z powodzeniem, bowiem wszystkie jego solowe albumy wylądowały na szczycie listy Billboardu najchętniej kupowanych płyt w USA.

Jack White jest laureatem 12 nagród Grammy, wielkim entuzjastą płyt winylowych i cenionym producentem.

Chętnie podejmuje się współpracy z teoretycznie odległymi muzycznymi światami – słychać go zarówno na płytach Beyonce, jak i legendarnej hip-hopowej formacji A Tribe Called Quest. Szefuje Third Man Records, wytwórni w katalogu której można znaleźć zarówno Becka, jak i prezentera i komika Conana O’Briena. Razem z Alicią Keys nagrał utwór do jednego z Bondów, komponował muzykę do filmów, samemu pojawiając w blisko 20 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Stał na czele dwóch super grup – The Raconteurs i The Dead Weather. Z każdym ze swoich projektów wystąpił w Polsce, gromadząc wielotysięczną publiczność.

6 października Gdynia, Gdynia Arena: 198 zł, 188 zł
7 października Poznań, Hala nr 2 MTP: 198 zł
9 października Warszawa, Torwar: 198 zł, 178 zł
10 października Kraków, Tauron Arena Kraków: 189 zł, 169 zł

Podczas koncertu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń z funkcją rejestrowania audio lub wideo oraz robiących zdjęcia.

Jesteśmy przekonani, że skorzystacie na oderwaniu się na krótką chwilę od swoich gadżetów i doświadczeniu muzyki. Po pojawieniu się w miejscu koncertu, wszelkie telefony oraz pozostałe urządzenia robiące zdjęcia i rejestrujące wideo zostaną zabezpieczone w specjalnym futerale Yondr, który zostanie otwarty dopiero po zakończeniu koncertu. Telefon zabezpieczony w futerale Yondr będzie cały czas przy tobie. W każdej chwili będziesz mógł otworzyć swój futerał w specjalnej strefie Yondr Phone Zone znajdującej się w lobby lub kuluarach miejsca koncertu. Oficjalny fotograf będzie zamieszczał zdjęcia oraz wideo po każdym koncercie z trasy na stronie jackwhiteiii.com oraz na nowym koncie instagramowym Jack White Live (@officialjackwhitelive). Repostujcie zdjęcia i filmiki do woli i czerpcie przyjemność z całkowicie wolnego od telefonów, w 100 procentach osobistego doświadczenia.

Przedsprzedaż dla członków Alterklubu: start: 24.05 godz. 10:00; koniec: 24.05 godz. 23:59. Start sprzedaży: 25.05 godz. 10:00. Bilety i więcej informacji na stronie alterart.pl.

▸ Przeczytaj także: Zbigniew Wodecki i Kayah – Chwytaj dzień – pośmiertny singiel!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!