Robert Cichy w duecie z Anią Dąbrowską

“Old Times Girl” z gościnnym udziałem Ani Dąbrowskiej jest drugim singlem promującym płytę Roberta Cichego “Smack”. Do sieci trafił klip do piosenki.

Robert Cichy to wokalista, gitarzysta, kompozytor i producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. W lutym wydał swój pierwszy solowy album, utrzymany w klimacie amerykańskiego południa z elementami mocnego czasem hiphopowego bitu i energetycznym brzmieniem gitar. Właśnie ten krążek promuje nagranie “Old Times Girl”, w którym Cichego wokalnie wspiera Ania Dąbrowska.

– Z Robertem znamy się i pracujemy ze sobą od 14 lat – komentuje Dąbrowska. – Cieszę się, że w końcu wydał solową płytę oraz, że jestem na niej gościem. Utwór “Old Times Girl” to gitarowa, świeża piosenka, którą wspólnie wykonujemy podczas mojej trasy. Znakomicie sprawdza się na koncertach i fajnie, że zostało to utrwalone w formie teledysku.

Klip do “Old Times Girl” zrealizowany został przez Piotra Kardaś-Mikuć, Sebastiana Korczaka i Artura Witkowskiego podczas kwietniowego koncertu w warszawskim klubie Stodoła. Z efektem można się zapoznać poniżej.

Longplay “Smack” miał premierę 9 lutego 2018 roku.

Ania Dąbrowska nagrodzona została 9 Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk.

Łącznie Ania Dąbrowska sprzedała dotychczas ponad 300 000 płyt. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają także cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy.

▸ Przeczytaj także: Grzegorz Halama z wakacyjnym hitem “Chwilówka” (WIDEO)

zespoły weselne