Arkadiusz Malinowski powraca z nowym singlem “Razem”

Energetyczny, żywiołowy, a zarazem lekki… taki jest najnowszy utwór Arkadiusza Malinowskiego pt.: „Razem”. Kawałek doskonale sprawdzi się gorącym latem, kiedy mają miejsce szalone i niezapomniane wakacyjne przygody. O tym też opowiada ten utwór.

Arkadiusz Malinowski prezentuje nowy singiel. Pełen słońca, beztroski czas, brak problemów, zabawa na świeżym powietrzu do białego rana, powiew ciepłego wiatru, zimne drinki, nocne opowieści w blasku ogniska… czyli wszystko to, co składa się na wolne, letnie dni. Wówczas w gronie przyjaciół możemy poddać się doskonałej zabawie, którą będziemy długo wspominać.

„Razem” to właśnie opowieść o jednej z miliona takich przygód, gdzie letnia fantazja nie zna granic. Przekraczamy niemalże każde bariery i udajemy się na koniec świata, gdzie horyzont nie ma kresu.

„Razem” to entuzjastyczny numer z niekonwencjonalnym tekstem o wakacyjnej przygodzie, który przynosi nam powiew upragnionego lata. Piosenka jest kwintesencją dobrej zabawy, a tekst może być receptą na szalone, niezapomniane wakacyjne przygody.

▸ Przeczytaj także: Grzegorz Halama z wakacyjnym hitem “Chwilówka” (WIDEO)

zespoły weselne