Kasia Moś i Norma John w piosence “Wild Eyes” (WIDEO)

Kasia Moś powraca z nową piosenką pt. Wild Eyes, którą nagrała we współpracy z fińskim duetem Norma John. Premiera teledysku już teraz na MUZOTAKT.pl

Przypomnijmy, Kasia Moś reprezentowała Polskę na Eurowizji 2017 z piosenką „Flashlight”. W trakcie konkursu nasza piosenkarka zaprzyjaźniła się z reprezentantami Finlandii — duetem Norma John. Artyści nagrali razem utwór „Wild Eyes”, który znajdzie się na nowej płycie Kasi Moś. Premiera albumu jeszcze w tym roku.

“Opisem tego co chcieliśmy tym teledyskiem przekazać niech będzie cytat: ‘Człowiek myślący, że jest pępkiem świata zapomniał o jednym: gdy gatunek ludzki wyginie, przyroda przetrwa, gdy zginie przyroda, ludzie umrą’. Jesteśmy częścią świata przyrody, nierozerwalnie z nią związani, jednak ciągle okazujemy jej za mało szacunku. Dążymy do dobrobytu, do własnej pomyślności, pytanie tylko czy te dążenia nie są okupione dewastacją środowiska. Czy nie zagłuszamy głosu naszego sumienia” – opowiada Kasia Moś.

“Każde, nawet najmniejsze działanie ma znaczenie, może przyczynić się do poprawy życia na Ziemi – nie zapominajmy, że to na razie jedyna planeta jaką mamy. I jak powiedziała kiedyś Jane Goodall – ‘Każdy się liczy. Każdy ma swoją rolę do odegrania. Każdy może wszystko zmienić'” – dodaje.

Kasia Moś swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku piętnastu lat.

To właśnie dla niej Robert Janson (Varius Manx) napisał piosenkę “I Wanna Know”. W 2012 roku wzięła udział w trzeciej edycji Must Be The Music, w którym doszła do finału i zajęła trzecie miejsce.

Podczas Eurowizji 2017 reprezentowała Polskę z piosenką “Flashlight”. 9 maja br. wystąpiła jako jedenasta w kolejności startowej w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji i z dziewiątego miejsca awansowała do finału, który odbył się 13 maja. Zajęła w nim dwudzieste drugie miejsce po zdobyciu 64 punktów.

Jesienią telewizja Polsat wyemitowała ósmy sezon programu Twoja twarz brzmi znajomo z udziałem Moś. Piosenkarka wygrała siódmy odcinek programu, wcielając się w Alicię Keys, za co otrzymała nagrodę w wysokości 10 tys. zł, którą przekazała Straży dla Zwierząt w Polsce. Po dziewięciu odcinkach zajęła piąte miejsce.

Wcześniej gwiazda występowała w USA w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly OsbourneMya i Carmen Electra.

W 2015 roku wydała swój debiutancki album, na którym znajduje się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś. To połączenie elektroniki i soulu z elementami popu.

▸ Przeczytaj także: Za co Camila Cabello podziwia Taylor Swift?

zespoły weselne