Paul McCartney w “Carpool Karaoke” (WIDEO)

Paul McCartney wystąpił w popularnym programie “Carpool Karaoke”. Oczywiście było śpiewanie hitów.

Paul McCartney w tym tygodniu ogłosił pierwszy od 5 lat album. Longplay zatytułowany “Egypt Station” ukaże się 7 września nakładem wytwórni Capitol. Z tej okazji, James Corden zaprosił go do swojego auta i programu “Carpool Karaoke”.

“Carpool Karaoke” jest częścią talk show Jamesa Cordena, “The Late Late Show”. Idea jest prosta – James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Przejażdżka odbyła się po rodzinnym mieście byłego Batlesa, Liverpoolu. Była więc okazja, by zajrzeć do domu Paula McCartneya z dzieciństwa. Wśród piosenek, które panowie śpiewali podczas wycieczki znalazły się m.in. “Drive My Car” oraz “Let It Be”. Wideo można obejrzeć poniżej.

Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to “New” z października 2013 roku.

Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame – w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy. Niedawno gościł na albumie “Yeezus” Kanye Westa, “Give More Love” Ringo Starra, “Concrete and Gold” Foo Fighters.

▸ Przeczytaj także: Per Gessle z Roxette: Nowy album i koncert w Warszawie!

zespoły weselne
anatomia sukcesu

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!